Marki » I-K » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Sweet Darling Kylie Minogue dla kobiet

Sweet Darling Kylie Minogue dla kobiet

tropikalny
Sweet Darling Kylie Minogue dla kobiet Filmy

Sweet Darling marki Kylie Minogue to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Sweet Darling został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są marakuja i frezja; nutami serca są boronia i wata cukrowa; nutami bazy są paczula i wanilia.

Marakuja Frezja

Boronia Wata cukrowa

Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sweet Darling by Kylie Minogue.

Flowerbomb

Sweet Darling Recenzje Perfum

Monolithe
Monolithe

Nie zgadzam się, że zapach jest tandetny, tandetne są ulepy wypchane pralinkami i wszystkim co kopie nachalnie po nosie i nosi to co druga osoba. Kilka lat temu uwielbiałam, bardzo kojarzy mi się z letnimi wieczorami, imprezami w młodzieńczym okresie. Faktycznie jest podobny do Flowerbomb, lecz nie posiada drażniącej w okresie letnim (przynajmniej mnie ;) ) nuty Earl Grayowej, dla mnie Kylie jest delikatnym zapaszkiem, słodkim i bardzo działąjącym na płeć brzydką.Posiadam schowany w szafce tester, nie psikam się nim, ale czasem wącham i wspominam młodzieńcze lata. Szkoda, że został wycofany, to zdecydowanie mój ulubiony celebrycki tworek

viotynka
viotynka

KOCHAM zapach słodki pudrowy i cudowny ;-)

amanda
amanda

To góra maracuji i warty cukrowej, bardzo delikatnie czasem przemnknie się paczula.
Słodycz jest toporna i dośc mdląca.
Jeszcze tego typu słodyczy wybaczam gdy czuję pokrzepiające maliny, truskawki czy poziomki tu nie ma ich więc, jedynym ich usprawiedliwieniem to wyjątkowo szary, ponury i jeszcze do tego deszczowy dzień to można przymknąć oczy i psiknąć jak już się ma.

perfumeholic88
perfumeholic88

Paskudztwo! Tak w skrócie opisałabym te perfumy. Zapach słodki i mdlący aż do obrzydzenia i bólu zębów, a przy tym razi tandeta i plastikiem.Nie widze w nim nic seksownego czy kobiecego. Pasuje mi raczej dla spalonej na solarce nastoletniej tipsiary, ktora nie zna ma umiaru w makijażu i nadużywa tego typu zapachow.
Zastanawiam się dlaczego dorosła kobieta w typie Kylie wypuszcza na rynek takie niestrawne słodkie, sztuczne bomby,a nie stworzy czegoś bardziej oryginalnego i wysublimowanego.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kylie Minogue Sweet Darling, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kylie Minogue Sweet Darling, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sweet Darling marki Kylie Minogue. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sweet Darling marki Kylie Minogue reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Black Opium Britney Spears Fantasy Lolita Lempicka Lolita Lempicka Thierry Mugler Alien Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Paco Rabanne Black XS for Her Halle Berry Halle Christian Dior Dior Addict Lolita Lempicka Si Lolita Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Moschino Moschino Funny! Giorgio Armani Armani Code for Women Rihanna Rebelle Lancome La Nuit Tresor Christian Dior Midnight Poison Thierry Mugler Angel Christian Dior Hypnotic Poison Yves Saint Laurent Manifesto Versace Crystal Noir Viktor&Rolf Flowerbomb Eau de Toilette