Marki » I-K » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Showtime EDT Kylie Minogue dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 5

lekko korzenny
mleczny
Showtime EDT Kylie Minogue dla kobiet Filmy Showtime EDT Kylie Minogue dla kobiet Filmy
Showtime EDT Kylie Minogue dla kobiet Zdjęcia

Showtime EDT marki Kylie Minogue to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Showtime EDT został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Nutami głowy są czarna porzeczka i truskawka; nutami serca są frezja, lukrecja, bez, gardenia tahitańska i róża; nutami bazy są brazylijskie drzewo różane, białe piżmo i pralina.

Czarna porzeczka Truskawka

Frezja Lukrecja Bez Gardenia tahitańska Róża

Brazylijskie drzewo różane Białe piżmo Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Showtime EDT by Kylie Minogue.

Showtime EDT Recenzje Perfum

zorra
zorra

Chemiczna truskawka w płynie. Tak kojaży mi się ta śliczna buteleczka, którą miałam w posiadaniu parę lat temu. Zapach sympatyczny. Dla każdego? Pewnie większości się spodoba. Radosny, dziewczęcy, owocowy twór od Kyli. Zrobił show i jego time się skończył. W perfumerii nie uświadczysz.

Showtime EDT by Kylie Minogue 4.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kylie Minogue Showtime EDT, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kylie Minogue Showtime EDT, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Showtime EDT marki Kylie Minogue. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Showtime EDT marki Kylie Minogue reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Miller Harris Coeur d`Ete Lulu Castagnette LuluCastagnette Bijan Bijan VIP Women Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla Lulu Guinness Fairytales Boadicea the Victorious Intense Demeter Fragrance Necco Sweethearts Be My Valentine InStyle Sex In The City Romantic Wish En Voyage Perfumes Carmel de Ville Michel Germain Sexual Sugar Ramon Molvizar Art & Silver & Perfume