Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Sexy Darling Kylie Minogue dla kobiet

Sexy Darling Kylie Minogue dla kobiet

Sexy Darling Kylie Minogue dla kobiet Zdjęcia Sexy Darling Kylie Minogue dla kobiet Zdjęcia Sexy Darling Kylie Minogue dla kobiet Zdjęcia

Sexy Darling marki Kylie Minogue to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Sexy Darling został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są różowy pieprz, gruszka i czerwona pomarańcza; nutami serca są czerwona róża, cereus "królowa nocy" i jaśmin; nutami bazy są heliotrop, drzewo sandałowe i piżmo.

Różowy pieprz Gruszka Czerwona pomarańcza

Czerwona róża Cereus Jaśmin

Heliotrop Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexy Darling by Kylie Minogue.

Sexy Darling Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kylie Minogue Sexy Darling, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kylie Minogue Sexy Darling, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexy Darling marki Kylie Minogue. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexy Darling marki Kylie Minogue reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari Petits et Mamans Avon Today Christian Dior Dior Me, Dior Me Not Benetton United Colors of Benetton Unisex Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Victoria`s Secret Body by Victoria Baldinini Baldinini Diptyque Tam Dao Ajmal Unveil Cliff Richard Dream Maker Lulu Castagnette Les Petites Folies 20:15 Donna Karan DKNY Golden Delicious