Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Pink Sparkle POP Kylie Minogue dla kobiet

Pink Sparkle POP Kylie Minogue dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

lekko korzenny
Pink Sparkle POP Kylie Minogue dla kobiet Zdjęcia Pink Sparkle POP Kylie Minogue dla kobiet Zdjęcia Pink Sparkle POP Kylie Minogue dla kobiet Zdjęcia

Pink Sparkle POP marki Kylie Minogue to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Pink Sparkle POP został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Nutami głowy są różowy pieprz, brzoskwinia i zielone jabłko; nutami serca są gardenia, róża, gardenia tahitańska i aksamitka; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Różowy pieprz Brzoskwinia Zielone jabłko

Gardenia Róża Gardenia tahitańska Aksamitka

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Sparkle POP by Kylie Minogue.

Pink Sparkle POP Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kylie Minogue Pink Sparkle POP, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kylie Minogue Pink Sparkle POP, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Sparkle POP marki Kylie Minogue. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Sparkle POP marki Kylie Minogue reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Abinoam Corazon Montale White Aoud Prada Infusion d'Iris Fresh Cannabis Rose Novae Plus Graceful Green Marc Jacobs Daisy Silver Edition Sprezzatura 707 Dolce Amoretto La Bouquetiere Desir Absolu Lulu Beauty Gigi Lalique Lalique Edition Limitee 2011 Sabon Zer (Rose) Oriflame Volare Wisteria