Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pink Sparkle Kylie Minogue dla kobiet

Pink Sparkle Kylie Minogue dla kobiet

aldehydowy
Pink Sparkle Kylie Minogue dla kobiet Filmy
Pink Sparkle Kylie Minogue dla kobiet Zdjęcia Pink Sparkle Kylie Minogue dla kobiet Zdjęcia

Pink Sparkle marki Kylie Minogue to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pink Sparkle został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są grejpfrut, konwalia i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin, gardenia i szampan; nutami bazy są wetyweria, piżmo i wanilia.

Grejpfrut Konwalia Brzoskwinia

Jaśmin Gardenia Szampan

Wetyweria Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Sparkle by Kylie Minogue.

Pink Sparkle Recenzje Perfum

Pink Sparkle by Kylie Minogue 2.50 out of 5 based on 7 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kylie Minogue Pink Sparkle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kylie Minogue Pink Sparkle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Sparkle marki Kylie Minogue. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Sparkle marki Kylie Minogue reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy My Givenchy Hugo Boss Hugo XX Lancetti Etre Special Edition Lancome Miracle Ultra Pink Oriflame Air Donna Karan DKNY Summer 2008 Yves Saint Laurent Cinema Scenario d`Ete Crabtree & Evelyn Nadira Montblanc Femme Individuelle Soul & Senses Acqua di Stresa Acqua di Stresa Christina Aguilera X Pose Glamour Space NK Tuberoli