Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pink Sparkle Kylie Minogue dla kobiet

Pink Sparkle Kylie Minogue dla kobiet

aldehydowy
Pink Sparkle Kylie Minogue dla kobiet Filmy
Pink Sparkle Kylie Minogue dla kobiet Zdjęcia Pink Sparkle Kylie Minogue dla kobiet Zdjęcia

Pink Sparkle marki Kylie Minogue to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pink Sparkle został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są grejpfrut, konwalia i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin, gardenia i szampan; nutami bazy są wetyweria, piżmo i wanilia.

Grejpfrut Konwalia Brzoskwinia

Jaśmin Gardenia Szampan

Wetyweria Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Sparkle by Kylie Minogue.

Pink Sparkle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kylie Minogue Pink Sparkle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kylie Minogue Pink Sparkle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Sparkle marki Kylie Minogue. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Sparkle marki Kylie Minogue reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Escada Tropical Punch Escada Rockin' Rio Lancome Tresor Sparkling Anna Sui Dolly Girl Lil` Starlet Novae Plus Violet Miss Caty Cat Ormonde Jayne Osmanthus Fragonard Cerisier en Fleurs Andy Warhol Marilyn Rose Washington Tremlett My Fair Lady Ministry Of Sound Nightlife for Her La Bouquetiere La Creatrice