Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Darling Kylie Minogue dla kobiet

Darling Kylie Minogue dla kobiet

tropikalny
Darling Kylie Minogue dla kobiet Filmy Darling Kylie Minogue dla kobiet Filmy
Darling Kylie Minogue dla kobiet Zdjęcia Darling Kylie Minogue dla kobiet Zdjęcia

Darling marki Kylie Minogue to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Darling został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są marakuja, frezja i liczi; nutami serca są lilia i boronia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Marakuja Frezja Liczi

Lilia Boronia

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Darling by Kylie Minogue.

Darling Recenzje Perfum

Anmalea
Anmalea

Zakupiłam sobie ten zapach będąc jeszcze w liceum. Pamiętam, że strasznie mi się podobał i chodził za mną dzień i noc.
Zapach sam w sobie nie jest zły, ale jak dla mnie mało oryginalny. Kiedy wącham perfumy sygnowane nazwiskami gwiazd mam wrażenie, że niewiele się od siebie różnią-taka "zdarta płyta"
W Darling bardzo mocno wyczuwam lilie i słodką wanilię i ambrę. Niestety nie czuję frezji, którą tak uwielbiam w perfumach, a która wymieniona jest w składzie. Zapach dosyć płaski, słabo się rozwija, a z biegiem czasu bardzo się wysładza.
Kiedyś był baaardzo w moim stylu. A teraz?... Teraz sobie stoi i zdobi półkę. Od czasu do czasu tylko wącham nakrętkę, żeby przypomnieć sobie stare dobre licealne czasy

grudzienszal
grudzienszal

Jestem lekko rozczarowana. Jak dla mnie to taki przeciętniak, bez wyrazu.Poczatek strasznie ulepny,powiedziałabym nawet ze drażniący z nutą gorzkiej slodyczy.Z czasem cichną na skórze i wychodzi z nich jakaś taka plastikowa nuta.Brrry...Nie dla mnie.

Owocowa, różowa pulpa z delikatną paczulą w tle. Całkiem przyjemny – jak na swój gatunek. Nietrwały.

perfumeholic88
perfumeholic88

Nie toleruje żadnych ´´tworów´´ Kylie. Wszystkie ´´perfumy´´ sa dla mnie poprostu okropne i niesamowice tandetne. Za darmo bym nie wzięla. ´´Darling´´ razi mdlaca slodkoscia. Tona liczi i jakby waty cukrowej. Niczego innego nie wyczuwam. Trzymam sie jak najdalej od tych pseudo zapachów.

Darling by Kylie Minogue 2.90 out of 5 based on 25 ratings and 4 user reviews

StrawberryNET.com
44.00 USD
Kylie Minogue Darling Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz
Kylie Minogue Darling Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kylie Minogue Darling, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kylie Minogue Darling, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Darling marki Kylie Minogue. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Darling marki Kylie Minogue reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Halle Berry Halle Calvin Klein Euphoria Gucci Gucci Guilty Adidas Fruity Rhythm Guerlain La Petite Robe Noir Giorgio Armani Idole d`Armani Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Lancome La Vie Est Belle Naomi Campbell Cat Deluxe Beyonce Heat Sisley Eau du Soir Yves Rocher So Elixir Cuba Paris Cuba Heartbreaker Bruno Banani Made for Women Avon Today Tomorrow Always Forever Sarantis C-Thru Black Diamond Pierre Cardin Pierre Cardin pour Femme Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Reminiscence Patchouli Serge Lutens Jeux de Peau