Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Time Woman Krizia dla kobiet

Time Woman Krizia dla kobiet

Time Woman Krizia dla kobiet Zdjęcia

Time Woman marki Krizia to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Time Woman został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są dzika róża, hiacynt, neroli i bergamotka; nutami serca są zielone liście, goździk (roślina) i papryczka pimento; nutami bazy są mech dębowy, piżmo, wanilia i drzewo kaszmirowe.

Dzika róża Hiacynt Neroli Bergamotka

Zielone liście Goździk (roślina) Papryczka pimento

mech dębowy Piżmo Wanilia Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Time Woman by Krizia.

Pret a Porter
Homme Nature

Time Woman Recenzje Perfum

Malwina
Malwina

Zapach z grupy nienarzucających się. Delikatny, raczej świeży, jakby ziołowo-iglasty. Przypomina przyciszony męski 'Nature' Yves Rocher. Bardzo przyjemny. Idealny jeśli ktoś chce odpocząć od mocniejszych woni ale nadal chciałby pachnieć elegancko.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krizia Time Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krizia Time Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Time Woman marki Krizia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Time Woman marki Krizia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Ambre Sultan Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Poison Issey Miyake Le Feu d'Issey Yves Rocher Ode au Reve Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Yves Rocher Ode à l'amour Giorgio Armani Mania Cacharel Eden Serge Lutens Fille en Aiguilles Alexander McQueen My Queen Light Mist Chopard Casran Christian Dior J`adore Estée Lauder Wood Mystique L`Occitane en Provence Ambre Dolce&Gabbana By Yves Rocher Neblina Juliette Has A Gun Mad Madame Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Serge Lutens Gris Clair