Marki » I-K » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Time Uomo Krizia dla mężczyzn

Time Uomo Krizia dla mężczyzn

ozonowy

Time Uomo marki Krizia to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Time Uomo został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karine Dubreuil. Nutami głowy są liść fiołka i bergamotka; nutami serca są skóra, jagody jałowca i bazylia; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Liść fiołka Bergamotka

Skóra Jagody jałowca Bazylia

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Time Uomo by Krizia.

Time Uomo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krizia Time Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krizia Time Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Time Uomo marki Krizia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Time Uomo marki Krizia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Annayake Annayake Pour Lui Christian Dior Dune D`Orsay Arome 3 Versace Black Jeans Comptoir Sud Pacifique Bois De Filao Burberry Touch for Men ID Parfums Exterieur Nuit Neil Morris Clear Divine L`etre Aime Homme Jovan Jovan Musk for Men Hermes Voyage d`Hermes Damien Bash Omen