Marki » I-K » drzewne « Grupy

Spazio Krizia Uomo Krizia dla mężczyzn

Spazio Krizia Uomo Krizia dla mężczyzn

Spazio Krizia Uomo marki Krizia to drzewne perfumy dla mężczyzn. Spazio Krizia Uomo został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są kolendra, nuty zielone, fiołek, bazylia, neroli, bergamotka i cytryna; nutami serca są korzeń irysa, jaśmin, kwiat muszkatołowca, konwalia i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo, mech dębowy i cedr.

Kolendra Nuty zielone Fiołek Bazylia Neroli Bergamotka Cytryna

Korzeń irysa Jaśmin Kwiat muszkatołowca Konwalia Geranium

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Spazio Krizia Uomo by Krizia.

Air

Spazio Krizia Uomo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krizia Spazio Krizia Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krizia Spazio Krizia Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Spazio Krizia Uomo marki Krizia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Spazio Krizia Uomo marki Krizia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Aramis Aramis Bermuda Tonic Givenchy Eau de Vetyver Benetton Paradiso Inferno Man Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Pierre Balmain Miss Balmain Ralph Lauren Polo Modern Reserve Xerjoff Modoc Susanne Lang Tamboti Wood Jalaine Vetiver Jacques Bogart Witness Les Nez Turtle Vetiver Jeanne Arthes Cotton Club