Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Moods by Krizia Donna Krizia dla kobiet

Moods by Krizia Donna Krizia dla kobiet

Moods by Krizia Donna marki Krizia to kwiatowe perfumy dla kobiet. Moods by Krizia Donna został wydany w 1989 roku. Nutami głowy są nuty owocowe, nuty zielone, bergamotka i cytryna; nutami serca są cyklamen, goździk (roślina), orchidea, korzeń irysa, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są piżmo i cedr.

Nuty owocowe Nuty zielone Bergamotka Cytryna

Cyklamen Goździk (roślina) Orchidea Korzeń irysa Jaśmin Konwalia Róża

Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moods by Krizia Donna by Krizia.

Moods by Krizia Donna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krizia Moods by Krizia Donna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krizia Moods by Krizia Donna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moods by Krizia Donna marki Krizia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moods by Krizia Donna marki Krizia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Anna Sui Sui Love Ralph Lauren Ralph Lauren Blue Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling Tous Tous Bond No 9 Chelsea Flowers Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense L`Artisan Parfumeur Verte Violette Givenchy Absolutely Irresistible Oscar de la Renta Oscar Sheer Freesia Essentially Me Tangos Nicolai Parfumeur Createur Vanille Tonka Oriflame Chiffon