Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Krizia Uomo Istinto Krizia dla mężczyzn

Krizia Uomo Istinto Krizia dla mężczyzn

Miałem: 1

ziołowy

Krizia Uomo Istinto marki Krizia to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Krizia Uomo Istinto został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są kolendra, jagody jałowca i pieprz; nutami serca są rozmaryn, mirt i geranium; nutami bazy są labdanum, ambra i paczula.

Kolendra Jagody jałowca Pieprz

Rozmaryn Mirt Geranium

Labdanum Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Krizia Uomo Istinto by Krizia.

Krizia Uomo Istinto Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krizia Krizia Uomo Istinto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krizia Krizia Uomo Istinto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Krizia Uomo Istinto marki Krizia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Krizia Uomo Istinto marki Krizia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme Versace Jeans Couture Man Lacoste Eau de Sport Pino Silvestre Pino Silvestre Extreme Perry Ellis Portfolio for Men Cartier Pasha de Cartier Fraicheur Menthe Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Nobile 1942 Lavanda Nobile Daddy Yankee Daddy Yankee Bob Mackie Mackie for Men The American Line Air Force - Stealth Cerruti Nino Cerruti