Marki » I-K » orientalne « Grupy

Krazy Krizia Krizia dla kobiet

Krazy Krizia Krizia dla kobiet

Krazy Krizia marki Krizia to orientalne perfumy dla kobiet. Krazy Krizia został wydany w 1991 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Nutami głowy są aldehydy, nuty zielone, mandarynka, galbanum, brzoskwinia, bazylia, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula, cywet, wanilia i cedr.

Aldehydy Nuty zielone Mandarynka Galbanum Brzoskwinia Bazylia Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Jaśmin Konwalia Róża

Labdanum Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Cywet Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Krazy Krizia by Krizia.

Venise
Moschino

Krazy Krizia Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

Czuć ducha dawnych lat ;) Przypominają mi bardziej dostępne jeszcze dziś klasyczne Moschino, podobnie czuję tę kreację bo "na bogato"ale spokojnie i otulająco.
A całość otwiera się ogromną ilością galbanum doprawioną solidnie "na zielono", z wyraźnym kwiatem goździka oraz cierpką bergamotą. Brzoskwinia i mandarynka jest, ale w formie naturalnej, niedzisiejszej, brak tu syntetyczności dzisiejszych nut owocowych. Po szybkim ułożeniu na skórze otrzymuję miłego, nieco trącącego myszką jesienno-zimowego, zmysłowego otulacza, całkowicie jednak noszalnego. Cywet, labdanum i fasolka tonka w bazie tworzą bardzo przyjemną miksturkę. Nic mnie tu nie męczy, nie muli pomimo sporej słodyczy.
Nie wiem z czego wynika kolor tych perfum, ale pasuje tu idealnie!
Parametry bardzo dobre, perfumy utrzymują się na skórze cały dzień, na ubraniach zapewne o wiele dłużej. Projekcja ogoniasta ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krizia Krazy Krizia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krizia Krazy Krizia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Krazy Krizia marki Krizia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Krazy Krizia marki Krizia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rochas Femme Rochas Rochas Byzance Givenchy Ysatis Fendi Fendi Theorema Ramon Monegal Ambra di Luna Guerlain Spiritueuse Double Vanille Guerlain Mahora Profumum Roma Battito d`Ali Frederic Malle Musc Ravageur Frapin 1270 Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Lanvin Arpege Carner Barcelona Rima XI Rochas Tocade M. Micallef Ylang in Gold Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Rochas Mystere Rochas Alchimie Piotr Czarnecki Sensei