Marki » I-K » kwiatowo - wodne « Grupy

Eau de Krizia Krizia dla kobiet

Eau de Krizia Krizia dla kobiet

Mam: 4

Eau de Krizia Krizia dla kobiet Zdjęcia

Eau de Krizia marki Krizia to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Eau de Krizia został wydany w 2002 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Krizia by Krizia.

D&G Light Blue
Benetton Cold

Eau de Krizia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krizia Eau de Krizia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krizia Eau de Krizia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Krizia marki Krizia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Krizia marki Krizia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Cindy Crawford Waterfalls Courreges Courreges in Blue Issey Miyake L'Eau D'Issey Une goutte sur un Petale Lanvin Oxygene Escada Into the Blue Matthew Williamson Lotus Hollister Ryder Les Parfums de Rosine Ecume de Rose Tonatto Profumi Oltre Pascal Morabito Passion Mediterrannee Avec Amour Daisy Fuentes So Luxurious Royal Apothic City Of Angels