Marki » I-K » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Easy Krizia Krizia dla kobiet

Easy Krizia Krizia dla kobiet

Easy Krizia marki Krizia to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet. Easy Krizia został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, przyprawy, paczula, nuty zielone, piżmo, liść czarnej porzeczki i nuty drzewne.

Pomarańcza Przyprawy Paczula Nuty zielone Piżmo Liść czarnej porzeczki Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Easy Krizia by Krizia.

Madness

Easy Krizia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krizia Easy Krizia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krizia Easy Krizia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Easy Krizia marki Krizia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Easy Krizia marki Krizia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rochas Alchimie Christian Lacroix Christian Lacroix Balenciaga Cristobal Givenchy Extravagance d'Amarige Gres Grain de Folie Fendi Fendi Theorema Azzaro Oh La La Kenzo Kashaya Carner Barcelona Rima XI Giorgio Armani Gio Juliette Has A Gun Citizen Queen Boucheron Jaipur Homme Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Laura Biagiotti Venezia Iceberg Eau de Iceberg Pour Femme Jesus Del Pozo Esencia de Duende Joop! Joop! Le Bain Vivienne Westwood Boudoir Giorgio Armani Acqua di Gio