Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Fleurs Blanches Kristen Michele dla kobiet

Fleurs Blanches Kristen Michele dla kobiet

Fleurs Blanches Kristen Michele dla kobiet Zdjęcia Fleurs Blanches Kristen Michele dla kobiet Zdjęcia Fleurs Blanches Kristen Michele dla kobiet Zdjęcia Fleurs Blanches Kristen Michele dla kobiet Zdjęcia Fleurs Blanches Kristen Michele dla kobiet Zdjęcia Fleurs Blanches Kristen Michele dla kobiet Zdjęcia Fleurs Blanches Kristen Michele dla kobiet Zdjęcia Fleurs Blanches Kristen Michele dla kobiet Zdjęcia

Fleurs Blanches marki Kristen Michele to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleurs Blanches został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kristen Michele. Nutami głowy są cytrusy i czerwone jagody; nutami serca są narcyz, tuberoza, konwalia i plumeria; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Cytrusy Czerwone jagody

Narcyz Tuberoza Konwalia Plumeria

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleurs Blanches by Kristen Michele.

Fleurs Blanches Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kristen Michele Fleurs Blanches, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kristen Michele Fleurs Blanches, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleurs Blanches marki Kristen Michele. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleurs Blanches marki Kristen Michele reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Tailor New Experience Woman Tous Tous Giorgio Armani Summer Mania Femme Barbie Barbie Princess Givenchy Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies Novae Plus Pearl Pink Bob Mackie Perhaps Estée Lauder Pleasures Baie Rose Peony Splash Molinard Les Fleurs: Jasmin Jill Stuart Night Blooming Lily Black Phoenix Alchemy Lab Cottonmouth Burberry Burberry Sport Ice