Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Fleurs Blanches Kristen Michele dla kobiet

Fleurs Blanches Kristen Michele dla kobiet

Fleurs Blanches Kristen Michele dla kobiet Zdjęcia Fleurs Blanches Kristen Michele dla kobiet Zdjęcia Fleurs Blanches Kristen Michele dla kobiet Zdjęcia Fleurs Blanches Kristen Michele dla kobiet Zdjęcia Fleurs Blanches Kristen Michele dla kobiet Zdjęcia Fleurs Blanches Kristen Michele dla kobiet Zdjęcia Fleurs Blanches Kristen Michele dla kobiet Zdjęcia Fleurs Blanches Kristen Michele dla kobiet Zdjęcia

Fleurs Blanches marki Kristen Michele to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleurs Blanches został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kristen Michele. Nutami głowy są cytrusy i czerwone jagody; nutami serca są narcyz, tuberoza, konwalia i plumeria; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Cytrusy Czerwone jagody

Narcyz Tuberoza Konwalia Plumeria

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleurs Blanches by Kristen Michele.

Fleurs Blanches Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kristen Michele Fleurs Blanches, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kristen Michele Fleurs Blanches, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleurs Blanches marki Kristen Michele. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleurs Blanches marki Kristen Michele reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Les Parfums de Rosine Diabolo Rose Perry Ellis Portfolio Elite Montana Montana Mood Sensual Caron Fleur de Rocaille (1993) Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Ulric de Varens Mini Flirt Potter & Moore Orange Flower and Amber Bronnley Peony Eau Fraiche MOR Belladonna Jeanne Arthes Arthes Essential Jasmin Du Nil Novaya Zarya Milaya Dnem Bronnley White Dahlia