Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Parfum D'Or Kristel Saint Martin dla kobiet

Parfum D'Or Kristel Saint Martin dla kobiet

Miałem: 1

Parfum D'Or Kristel Saint Martin dla kobiet Zdjęcia

Parfum D'Or marki Kristel Saint Martin to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Parfum D'Or został wydany w 1986 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, mandarynka, fiołek i cyklamen; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, goździk (przyprawa), róża, brzoskwinia, ananas, Śliwka i konwalia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula i ambra.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Mandarynka Fiołek Cyklamen

Jaśmin Ylang-ylang Goździk (przyprawa) Róża Brzoskwinia Ananas Śliwka Konwalia

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parfum D'Or by Kristel Saint Martin.

Parfum D'Or Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kristel Saint Martin Parfum D'Or, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kristel Saint Martin Parfum D'Or, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parfum D'Or marki Kristel Saint Martin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parfum D'Or marki Kristel Saint Martin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Dolce&Gabbana By Bvlgari Omnia Amethyste Al-Rehab Maysoon Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Blanco & Riso Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden Rance 1795 Rue Rance Eau Royale Alviero Martini 1a Classe Woman M. Micallef Note Poudree CnR Create Capricorn Burberry Burberry Sport for Women Sarantis B.U. Blossom Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette