Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Orientalia Kristel Saint Martin dla kobiet

Orientalia Kristel Saint Martin dla kobiet

Orientalia Kristel Saint Martin dla kobiet Zdjęcia Orientalia Kristel Saint Martin dla kobiet Zdjęcia

Orientalia marki Kristel Saint Martin to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Orientalia został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin, lilia, Śliwka i konwalia; nutami bazy są wetyweria, piżmo i ambra.

Bergamotka Mandarynka Brzoskwinia

Jaśmin Lilia Śliwka Konwalia

Wetyweria Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orientalia by Kristel Saint Martin.

Orientalia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kristel Saint Martin Orientalia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kristel Saint Martin Orientalia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orientalia marki Kristel Saint Martin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orientalia marki Kristel Saint Martin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy in Bloom Hugo Boss Hugo Woman Estée Lauder Pleasures Exotic Jean Paul Gaultier Classique l’Eau d’Eté 2007 Miss Sixty Miss Sixty Flower Power Gianfranco Ferre Ferre Rose Diamond Limited Edition Esteban Balade Creole Crabtree & Evelyn Nadira Anna Sui Night of Fancy O Boticario Insensatez mark. mark Instant Vacation IKKS Private