Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lovely Parfum D'Or Kristel Saint Martin dla kobiet

Lovely Parfum D'Or Kristel Saint Martin dla kobiet

Lovely Parfum D'Or Kristel Saint Martin dla kobiet Zdjęcia

Lovely Parfum D'Or marki Kristel Saint Martin to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna amalfi i tangeryna; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, frezja, róża, fiołek, brzoskwinia i Śliwka; nutami bazy są jaśmin, ambra, brazylijskie drzewo różane i białe piżmo.

Grejpfrut Cytryna Amalfi Tangeryna

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Frezja Róża Fiołek Brzoskwinia Śliwka

Jaśmin Ambra Brazylijskie drzewo różane Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lovely Parfum D'Or by Kristel Saint Martin.

Lovely Parfum D'Or Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kristel Saint Martin Lovely Parfum D'Or, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kristel Saint Martin Lovely Parfum D'Or, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lovely Parfum D'Or marki Kristel Saint Martin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lovely Parfum D'Or marki Kristel Saint Martin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003 Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Juicy Couture Juicy Couture Love Passport Rosy Sky Jil Sander Sun Delight Victoria`s Secret Isle of Pink Shimmering Fragrance Mist Laura Mercier Eau Gourmande Violette Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Mangiami Dopo Teatro Creative Universe Beth Terry Element of Desire CnR Create Sagittarius Demeter Fragrance Apple Blossom Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Fireworks