Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

KSM Kristel Saint Martin dla mężczyzn

KSM Kristel Saint Martin dla mężczyzn

KSM Kristel Saint Martin dla mężczyzn Zdjęcia

KSM marki Kristel Saint Martin to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są lawenda, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są rozmaryn, cedr i dzięgiel; nutami bazy są piżmo i ambra.

Lawenda Bergamotka Cytryna Amalfi

Rozmaryn Cedr Dzięgiel

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about KSM by Kristel Saint Martin.

KSM Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kristel Saint Martin KSM, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kristel Saint Martin KSM, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum KSM marki Kristel Saint Martin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu KSM marki Kristel Saint Martin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Summer 2006 Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Puma Puma Limited Edition Man Izod Izod Esteban Fureur d'agrumes Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Homme Maitre Parfumeur et Gantier Sanguine Muskissime Bath and Body Works White Citrus Yves Rocher Ode a la Joie O Boticario Homme.com Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme Bath House Bergamot and  Amber