Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mediterranean Peach Krigler dla kobiet

Mediterranean Peach Krigler dla kobiet

lekko korzenny

Mediterranean Peach marki Krigler to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mediterranean Peach został wydany w 1915 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, brzoskwinia, nuty owocowe i liść czarnej porzeczki.

Nuty kwiatowe Brzoskwinia Nuty owocowe Liść czarnej porzeczki

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mediterranean Peach by Krigler.

Mediterranean Peach Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krigler Mediterranean Peach, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krigler Mediterranean Peach, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mediterranean Peach marki Krigler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mediterranean Peach marki Krigler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Sweet Years Sweet Years Prive Lobogal Lobogal Gold S. Cute Luxe Berry Passion Red Benetton Essence of United Colors of Benetton Woman Guerlain Insolence Shimmering Edition Gres Cabotine Bleu L`Artisan Parfumeur Mure Et Musc Extrait de Parfum Anya`s Garden River Cali, prev. Riverside Berkeley Square Fig & Cherry Corine de Farme Witch Will Oriflame The Babes Passion Berry Sugababes Touch