Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mediterranean Peach 15 Krigler dla kobiet

Mediterranean Peach 15 Krigler dla kobiet

lekko korzenny

Mediterranean Peach 15 marki Krigler to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mediterranean Peach 15 został wydany w 1915 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, brzoskwinia, nuty owocowe i liść czarnej porzeczki.

Nuty kwiatowe Brzoskwinia Nuty owocowe Liść czarnej porzeczki

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mediterranean Peach 15 by Krigler.

Mediterranean Peach 15 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krigler Mediterranean Peach 15, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krigler Mediterranean Peach 15, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mediterranean Peach 15 marki Krigler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mediterranean Peach 15 marki Krigler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Live Jil Sander Stylessence Torrente My Torrente Baratti Want a summer cocktail? Bath and Body Works Sweet Pea Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Intense Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Gianfranco Ferre Ferré Rose Princesse Alain Delon Samourai Pinkberry Floris Fleur DL & Co Timeless: Lily of the Valley Pocket Watch D.S. & Durga Pomelo Blossom