Marki » I-K » skórzane « Grupy

Lovely Patchouli Krigler dla mężczyzn

Lovely Patchouli Krigler dla mężczyzn

skórzany

Lovely Patchouli marki Krigler to skórzane perfumy dla mężczyzn. Lovely Patchouli został wydany w 1955 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, ambra, bergamotka i skóra.

Paczula Ambra Bergamotka Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lovely Patchouli by Krigler.

Lovely Patchouli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krigler Lovely Patchouli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krigler Lovely Patchouli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lovely Patchouli marki Krigler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lovely Patchouli marki Krigler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Montale Aoud Cuir d’Arabie Rochas Globe Rance 1795 Francois Charles Etienne Aigner Aigner Black for Men Crabtree & Evelyn Sienna Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense Creed Royal English Leather Mona di Orio Cuir Puredistance M Strange Invisible Perfumes Black Rosette