Marki » I-K » skórzane « Grupy

Lovely Patchouli 55 Krigler dla mężczyzn

Lovely Patchouli 55 Krigler dla mężczyzn

skórzany

Lovely Patchouli 55 marki Krigler to skórzane perfumy dla mężczyzn. Lovely Patchouli 55 został wydany w 1955 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, ambra, bergamotka i skóra.

Paczula Ambra Bergamotka Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lovely Patchouli 55 by Krigler.

Lovely Patchouli 55 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krigler Lovely Patchouli 55, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krigler Lovely Patchouli 55, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lovely Patchouli 55 marki Krigler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lovely Patchouli 55 marki Krigler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Gres Cabochard Missoni Missoni Uomo Montana Montana Parfum d'Homme Montana Parfum de Peau Gap The Original Adidas Adidas Dare Jack Black Jack Black Signature Black Mark Boadicea the Victorious Vibrant Serge Lutens Cuir Mauresque CB I Hate Perfume In The Library Neil Morris Fetish Black Phoenix Alchemy Lab Sara Pezzini