Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Juicy Jasmine Krigler dla kobiet

Juicy Jasmine Krigler dla kobiet

żółtych kwiatów

Juicy Jasmine marki Krigler to kwiatowe perfumy dla kobiet. Juicy Jasmine został wydany w 1930 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, hiacynt, ylang-ylang, drzewo gwajakowe i konwalia.

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Hiacynt Ylang-ylang Drzewo gwajakowe Konwalia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Juicy Jasmine by Krigler.

Juicy Jasmine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krigler Juicy Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krigler Juicy Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Juicy Jasmine marki Krigler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Juicy Jasmine marki Krigler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Blush Intense Victorio & Lucchino Carmen Jil Sander Style Summer Yves Rocher Vie Privée 2007 Adidas Adidas Originals pour Femme Prada No2 Oeillet Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Parfum Ormonde Jayne Sampaquita Coach Peony Splash Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy DSH Perfumes Mother of the Bride Monsoon Elation