Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Juicy Jasmine 30 Krigler dla kobiet

Juicy Jasmine 30 Krigler dla kobiet

żółtych kwiatów

Juicy Jasmine 30 marki Krigler to kwiatowe perfumy dla kobiet. Juicy Jasmine 30 został wydany w 1930 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, hiacynt, ylang-ylang, drzewo gwajakowe i konwalia.

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Hiacynt Ylang-ylang Drzewo gwajakowe Konwalia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Juicy Jasmine 30 by Krigler.

Juicy Jasmine 30 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krigler Juicy Jasmine 30, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krigler Juicy Jasmine 30, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Juicy Jasmine 30 marki Krigler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Juicy Jasmine 30 marki Krigler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paco Rabanne XS Pour Elle Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais Oriflame Freya Michael Kors Very Michael Kors Lancome Cyclades L`Erbolario Petali & Fiori Cinq Mondes Eau Egyptienne Limited Edition Calvin Klein Eternity Summer 2009 Princesse Marina De Bourbon Pink Princesse Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Shiseido Rosarium Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 3