Marki » I-K » aromatyczno - zielone « Grupy

Good Fir Krigler dla mężczyzn

Good Fir Krigler dla mężczyzn

dymny

Good Fir marki Krigler to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Good Fir został wydany w 1911 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, piżmo, kadzidło i sosna.

Wetyweria Piżmo Kadzidło Sosna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Good Fir by Krigler.

Good Fir Recenzje Perfum

Jadwisia
Jadwisia

Niesamowite perfumy. Naprawdę awangardowe, jeśli wziąć pod uwagę rok ich powstania (A.D. 1911 !), wyprzedzające o dekady niszowe propozycje od D.S. & Durga, Profumum Roma czy Comme des Garcons. Przepięknie "żyją" na skórze, otwierają się aromatem rozcieranych w palcach sosnowych igieł i broczących żywicą gałązek, chłód kamfory cudownie szczypie w nos, a zapach wykonuje kolejne magiczne wolty, odsłaniając akordy żywiczne i subtelne wetiwerowe podbicie podrasowane szlachetną, niedosłowną słodyczą i kropelką dobrego alkoholu. Wersja, którą opisuję, oczywiście z pewnością różni się od pierwotnej, pachnie bardzo współcześnie. Ze znanych mi kompozycji najbardziej kojarzy mi się z Arso i Hinoki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krigler Good Fir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krigler Good Fir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Good Fir marki Krigler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Good Fir marki Krigler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Chaumet Chaumet Homme Guerlain Aqua Allegoria Anisia Bella Ralph Lauren Polo Sport Bruno Banani Bruno Banani Man Alfred Dunhill Desire Blue L`Occitane en Provence Lavender Eau de Toilette Guerlain Aqua Allegoria Laurier - Reglisse Halston Halston 1-12 Jardin de France The vert O Boticario Acqua di Colonia Lavanda Creed Chevrefeuille Smell Bent Saddle Warmer