Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Established Cognac Krigler dla mężczyzn

Established Cognac Krigler dla mężczyzn

Miałem: 1

karmelowy

Established Cognac marki Krigler to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Established Cognac został wydany w 1966 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak koniak, czerwone jabłko, aksamitka, karmel i dąb.

Koniak Czerwone jabłko Aksamitka Karmel Dąb

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Established Cognac by Krigler.

Established Cognac Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krigler Established Cognac, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krigler Established Cognac, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Established Cognac marki Krigler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Established Cognac marki Krigler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Perry Ellis Portfolio Green for Men Avon Individual Blue for Him Annick Goutal Eau de Lavande Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Pour Homme 2008 La Perla Grigioperla Attitude Aveda Chakra 6 Intuition The Healing Garden Perfect Calm Le Labo Ambrette 9 Hugo Boss Hugo Create Limited Edition Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme Norma Kamali Lavande Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville