Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Established Cognac Krigler dla mężczyzn

Established Cognac Krigler dla mężczyzn

Miałem: 1

karmelowy

Established Cognac marki Krigler to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Established Cognac został wydany w 1966 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak koniak, czerwone jabłko, aksamitka, karmel i dąb.

Koniak Czerwone jabłko Aksamitka Karmel Dąb

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Established Cognac by Krigler.

Established Cognac Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krigler Established Cognac, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krigler Established Cognac, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Established Cognac marki Krigler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Established Cognac marki Krigler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Ferrari Ferrari Extreme Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing Benetton B. Clean Fresh Benetton B. Clean Relax Burberry Burberry Summer for Men Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail - Fresh Attitude for Men 2008 Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky Acca Kappa White Moss Roger & Gallet L`Homme Demeter Fragrance Always Focused Frank Los Angeles Frank No.2 Ortigia Sicilia Fico D'India