Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Established Cognac 66 Krigler dla mężczyzn

Established Cognac 66 Krigler dla mężczyzn

Miałem: 1

karmelowy

Established Cognac 66 marki Krigler to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Established Cognac 66 został wydany w 1966 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak koniak, czerwone jabłko, aksamitka, karmel i dąb.

Koniak Czerwone jabłko Aksamitka Karmel Dąb

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Established Cognac 66 by Krigler.

Established Cognac 66 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krigler Established Cognac 66, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krigler Established Cognac 66, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Established Cognac 66 marki Krigler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Established Cognac 66 marki Krigler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Man Pal Zileri Pal Zileri Yves Rocher Homme Nature Candie`s Candie`s Men Aubusson Aubusson Man in Blue Elizabeth Arden Green Tea Exotic Playboy Playboy Malibu Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2010 JoAnne Bassett Napoleon Washington Tremlett Hampstead Water Michel Germain Tattoo Melvita Wild Lavender