Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Cosy Cedar Wood Krigler dla mężczyzn

Cosy Cedar Wood Krigler dla mężczyzn

dymny

Cosy Cedar Wood marki Krigler to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Cosy Cedar Wood został wydany w 1972 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia, rozmaryn, gałka muszkatołowa, kadzidło, cyprys, cytryna, ylang-ylang, jodła i wetyweria.

Cedr Virginia Rozmaryn Gałka muszkatołowa Kadzidło Cyprys Cytryna Ylang-ylang Jodła Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cosy Cedar Wood by Krigler.

Cosy Cedar Wood Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krigler Cosy Cedar Wood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krigler Cosy Cedar Wood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cosy Cedar Wood marki Krigler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cosy Cedar Wood marki Krigler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Ermenegildo Zegna Zegna Intenso L`Artisan Parfumeur Dzongkha Juicy Couture Dirty English for Men Yves Rocher Comme une Evidence Homme Springfield Be Real SPF Thierry Mugler A*Men Sunessence Edition Orage d`Ete Charriol Charriol Homme Sport Roberto Vizzari Vizzari Homme Avon Full Speed Intense Esteban Bois Plume Esteban Bois Velours Smell Bent Dr. Dreidel