Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Cosy Cedar Wood 72 Krigler dla mężczyzn

Cosy Cedar Wood 72 Krigler dla mężczyzn

dymny

Cosy Cedar Wood 72 marki Krigler to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Cosy Cedar Wood 72 został wydany w 1972 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia, rozmaryn, gałka muszkatołowa, kadzidło, cyprys, cytryna, ylang-ylang, jodła i wetyweria.

Cedr Virginia Rozmaryn Gałka muszkatołowa Kadzidło Cyprys Cytryna Ylang-ylang Jodła Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cosy Cedar Wood 72 by Krigler.

Cosy Cedar Wood 72 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krigler Cosy Cedar Wood 72, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krigler Cosy Cedar Wood 72, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cosy Cedar Wood 72 marki Krigler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cosy Cedar Wood 72 marki Krigler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Tom Ford Japon Noir Cereus Cereus No.11 Oriflame Deep Woods Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 1 Replay Replay Intense for Him Avon Patrick Dempsey 2 Prada Infusion de Vetiver Mexx Diversity Guerlain Chamade Pour Homme Smell Bent Violet Tendencies Farmacia SS. Annunziata Isos