Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Chateau Krigler Krigler dla kobiet

Chateau Krigler Krigler dla kobiet

żółtych kwiatów

Chateau Krigler marki Krigler to kwiatowe perfumy dla kobiet. Chateau Krigler został wydany w 1912 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, esencja różana, konwalia i mimoza.

Piżmo Esencja różana Konwalia Mimoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chateau Krigler by Krigler.

Chateau Krigler Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krigler Chateau Krigler, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krigler Chateau Krigler, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chateau Krigler marki Krigler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chateau Krigler marki Krigler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cindy Crawford Cindy Crawford Guerlain Aqua Allegoria Pivoine Magnifica Halloween Halloween Fresia Oriflame Eclat Abercrombie & Fitch Ezra Natura Amor America Paramela Guerlain Idylle Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Susanne Lang Sula Girl Next Door Playering Set Serge Lutens Bas de Soie TerraNova Plumeria Galimard Shantoung