Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Chateau Krigler 12 Krigler dla kobiet

Chateau Krigler 12 Krigler dla kobiet

żółtych kwiatów

Chateau Krigler 12 marki Krigler to kwiatowe perfumy dla kobiet. Chateau Krigler 12 został wydany w 1912 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, esencja różana, konwalia i mimoza.

Piżmo Esencja różana Konwalia Mimoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chateau Krigler 12 by Krigler.

Chateau Krigler 12 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Krigler Chateau Krigler 12, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Krigler Chateau Krigler 12, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chateau Krigler 12 marki Krigler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chateau Krigler 12 marki Krigler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fresh Violette Frederic Malle Une Rose Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Jessica McClintock Always & Forever Balenciaga Talisman eau Transparente Perfumer`s Workshop Samba Red Woman Bath and Body Works Butterfly Flower Oriflame Visions Lady Vintage Gloria Vanderbilt Reverie Pure Succes de Paris Dreaming Princess Anthony Embry Coeur De Glace Sanctuary Wild Rose & Violet