Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

L`Elixir de Selenia Koto Parfums dla kobiet

L`Elixir de Selenia Koto Parfums dla kobiet

kwaśny
L`Elixir de Selenia Koto Parfums dla kobiet Filmy L`Elixir de Selenia Koto Parfums dla kobiet Filmy
L`Elixir de Selenia Koto Parfums dla kobiet Zdjęcia L`Elixir de Selenia Koto Parfums dla kobiet Zdjęcia L`Elixir de Selenia Koto Parfums dla kobiet Zdjęcia

L`Elixir de Selenia marki Koto Parfums to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. L`Elixir de Selenia został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są grejpfrut, malina, tangeryna i grenadyna; nutami serca są esencja różana, czerwona porzeczka i malina; nutami bazy są piżmo, wanilia i cukier.

Grejpfrut Malina Tangeryna Grenadyna

Esencja różana Czerwona porzeczka Malina

Piżmo Wanilia Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Elixir de Selenia by Koto Parfums.

L`Elixir de Selenia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Koto Parfums L`Elixir de Selenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Koto Parfums L`Elixir de Selenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Elixir de Selenia marki Koto Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Elixir de Selenia marki Koto Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior J`adore Hugo Boss Boss Woman Rance 1795 Eugenie Royal Doulton Doulton Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen Adolfo Dominguez U Love Live So...? So...? What Carolina Herrera CH Garden Party Filles des Iles Floral Exotique Amway Sun Dapples Stacked Style Carnival Crush Anthousa Fig & Vetiver