Marki » I-K » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Hello Kitty Woman Koto Parfums dla kobiet

Hello Kitty Woman Koto Parfums dla kobiet

lekko korzenny
Hello Kitty Woman Koto Parfums dla kobiet Zdjęcia

Hello Kitty Woman marki Koto Parfums to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Hello Kitty Woman został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Corinne Cachen. Nutami głowy są grejpfrut, czerwone jabłko i lukrecja; nutami serca są esencja różana, plumeria i malina; nutami bazy są nuty drzewne, wanilia i piżmo.

Grejpfrut Czerwone jabłko Lukrecja

Esencja różana Plumeria Malina

Nuty drzewne Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hello Kitty Woman by Koto Parfums.

Coral Flower

Hello Kitty Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Koto Parfums Hello Kitty Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Koto Parfums Hello Kitty Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hello Kitty Woman marki Koto Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hello Kitty Woman marki Koto Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Lulu Castagnette LuluCastagnette Susanne Lang Vanilla Coconut Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Pom d`Amour Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Sweet Caramel Maitre Parfumeur et Gantier Vocalise Voluspa Vanity Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit Bath and Body Works Hello Kitty Remy Latour Diamond Rain InStyle Sex In The City Romantic Wish Nicolai Parfumeur Createur Balkis