Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums dla kobiet

Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

orzechowy
Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums dla kobiet Zdjęcia Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums dla kobiet Zdjęcia Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums dla kobiet Zdjęcia Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums dla kobiet Zdjęcia Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums dla kobiet Zdjęcia Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums dla kobiet Zdjęcia

Hello Kitty Baby Perfume marki Koto Parfums to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Hello Kitty Baby Perfume został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Drom. Nutami głowy są czerwone jagody, nuty zielone i orzech laskowy; nutami serca są truskawka, fiołek i nuty morskie; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Czerwone jagody Nuty zielone Orzech laskowy

Truskawka Fiołek Nuty morskie

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hello Kitty Baby Perfume by Koto Parfums.

Hello Kitty Baby Perfume Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Koto Parfums Hello Kitty Baby Perfume, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Koto Parfums Hello Kitty Baby Perfume, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hello Kitty Baby Perfume marki Koto Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hello Kitty Baby Perfume marki Koto Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Un Jardin Sur Le Nil Versace Red Jeans Bruno Banani Bruno Banani Woman Yves Saint Laurent Baby Doll Music Box Collector 2007 Accord Parfait Mirabelle & Gardenia Laura Biagiotti Venezia Pastello Gres Cabotine Bleu The Body Shop White Musk White Hot Summer Lush Ginger Versace Versus Marbert Sun Love & Toast Sugar Grapefruit