Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums dla kobiet

Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

orzechowy
Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums dla kobiet Zdjęcia Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums dla kobiet Zdjęcia Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums dla kobiet Zdjęcia Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums dla kobiet Zdjęcia Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums dla kobiet Zdjęcia Hello Kitty Baby Perfume Koto Parfums dla kobiet Zdjęcia

Hello Kitty Baby Perfume marki Koto Parfums to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Hello Kitty Baby Perfume został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Drom. Nutami głowy są czerwone jagody, nuty zielone i orzech laskowy; nutami serca są truskawka, fiołek i nuty morskie; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Czerwone jagody Nuty zielone Orzech laskowy

Truskawka Fiołek Nuty morskie

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hello Kitty Baby Perfume by Koto Parfums.

Hello Kitty Baby Perfume Recenzje Perfum

Hello Kitty Baby Perfume by Koto Parfums 5.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Koto Parfums Hello Kitty Baby Perfume, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Koto Parfums Hello Kitty Baby Perfume, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hello Kitty Baby Perfume marki Koto Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hello Kitty Baby Perfume marki Koto Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byblos Blu Light Fever Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Femme Etienne Aigner Private Number Joop! Joop! Homme Chill Out GianMarco Venturi Girl Lulu Castagnette Je t`M :-) Borghese Il Bacio Thymes Red Cherie Arno Sorel It Is L`Occitane en Provence Rose Neroli Garage GRG Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition 2011