Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

In Love Korloff Paris dla kobiet

In Love Korloff Paris dla kobiet

agarowy
In Love Korloff Paris dla kobiet Zdjęcia

In Love marki Korloff Paris to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. In Love został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są piwonia i różowy pieprz; nutami serca są róża, jaśmin wielkolistny i ylang-ylang; nutami bazy są papirus, agar (oud), paczula i fasolka tonka.

Piwonia Różowy pieprz

Róża Jaśmin wielkolistny Ylang-ylang

Papirus Agar (oud) Paczula Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about In Love by Korloff Paris.

In Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Korloff Paris In Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Korloff Paris In Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum In Love marki Korloff Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu In Love marki Korloff Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Slava Zaitsev Maroussia Lancetti Etre Special Edition III Renato Balestra Diamante Lubin Nuit de Longchamp Ocean Pacific OP Blend for Women Agustin Davila Agustin Davila for Women Bvlgari BLV Eau de Parfum II Jennifer Lopez My Glow Ellie Perfume Ellie Nuit Ava Luxe Rosa de la Luz Rasasi Attar Mubakhar Morris Luna