Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Knize Two Knize dla mężczyzn

Knize Two Knize dla mężczyzn

Knize Two marki Knize to szyprowo - kwiatowe perfumy dla mężczyzn. Knize Two został wydany w 1978 roku. Nutami głowy są galbanum, bergamotka, cytryna amalfi, aldehydy, nuty zielone i petitgrain; nutami serca są goździk (roślina), irys, jaśmin, róża i fiołek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr virginia, ambra i fasolka tonka.

Galbanum Bergamotka Cytryna Amalfi Aldehydy Nuty zielone Petitgrain

Goździk (roślina) Irys Jaśmin Róża Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Knize Two by Knize.

Knize Two Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Knize Knize Two, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Knize Knize Two, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Knize Two marki Knize. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Knize Two marki Knize reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Balenciaga Le Dix Perfume Giorgio Armani Armani Rochas Byzance Jean Patou Enjoy John Varvatos John Varvatos Montana Montana Mood Sexy Sean John Unforgivable Women Black Luciano Soprani Strass Thymes Goldleaf Jessica Simpson Fancy Nights La Bouquetiere Delice Infini Revlon Intimate