Marki » I-K » skórzane « Grupy

Knize Ten Knize dla mężczyzn

Knize Ten Knize dla mężczyzn

skórzany
dymny
Knize Ten Knize dla mężczyzn Zdjęcia Knize Ten Knize dla mężczyzn Zdjęcia Knize Ten Knize dla mężczyzn Zdjęcia

Knize Ten marki Knize to skórzane perfumy dla mężczyzn. Knize Ten został wydany w latach 1920's. Knize Ten stworzyli Vincent Roubert i Francois Coty. Nutami głowy są petitgrain, pomarańcza, cytryna amalfi, rozmaryn, bergamotka i geranium; nutami serca są cedr virginia, paczula, drzewo sandałowe, esencja różana, goździk (roślina), cynamon, kwiat pomarańczy i irys; nutami bazy są skóra, ambra, piżmo, mech dębowy, kastoreum i wanilia.

Petitgrain Pomarańcza Cytryna Amalfi Rozmaryn Bergamotka Geranium

Cedr Virginia Paczula Drzewo sandałowe Esencja różana Goździk (roślina) Cynamon Kwiat pomarańczy Irys

Skóra Ambra Piżmo Mech dębowy Kastoreum Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Knize Ten by Knize.

Knize Ten Recenzje Perfum

Wicked
Wicked

Przez pierwsze 2 minuty czuję świeżo polakierowaną deseczkę. Później znika, wkraczają kwiaty i nieco kastoreum. Reszty składników nie potrafię zidentyfikować.
Później wychodzi mech dębowy w pełnej krasie. I tu już bucha nam w nos klimat lat 70-80.
Zapach polecam, ale dla koneserów lub dojrzałych mężczyzn. Jeśli ktoś nie lubi klasycznych zapachów to nie jest to wybór dla niego, aczkolwiek zapoznać się z Knize Ten, chociażby jako z ciekawostką, warto.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Knize Knize Ten, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Knize Knize Ten, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Knize Ten marki Knize. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Knize Ten marki Knize reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Versace Versace L'Homme Gres Cabochard Pierre Cardin Enigme Gap The Original Aubusson Aubusson Homme Geo. F. Trumper Spanish Leather Cologne Mark Buxton Hot Leather Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense Axe Axe Instinct Canali Canali dal 1934 Amouage Memoir Man Black Phoenix Alchemy Lab Sara Pezzini