Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Belle Epoque Knize dla kobiet

Belle Epoque Knize dla kobiet

Belle Epoque marki Knize to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Belle Epoque został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są ananas, morela, czarna porzeczka, mirabelka, brzoskwinia, mandarynka i imbir; nutami serca są heliotrop, róża, tuberoza, ylang-ylang, mango, fiołek, jaśmin, magnolia, lotos, orchidea i konwalia; nutami bazy są ambra, paczula, wetyweria, drzewo sandałowe, piżmo, ziarno kakaowca, drzewo różane i wanilia.

Ananas Morela Czarna porzeczka Mirabelka Brzoskwinia Mandarynka Imbir

Heliotrop Róża Tuberoza Ylang-ylang Mango Fiołek Jaśmin Magnolia Lotos Orchidea Konwalia

Ambra Paczula Wetyweria Drzewo sandałowe Piżmo Ziarno kakaowca Drzewo różane Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Belle Epoque by Knize.

Belle Epoque Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Knize Belle Epoque, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Knize Belle Epoque, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Belle Epoque marki Knize. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Belle Epoque marki Knize reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Princesse Marina De Bourbon Rouge Royal Ralph Lauren Ralph Cool Van Cleef & Arpels Feerie Givenchy Be Givenchy Princesse Marina De Bourbon Paradise Lys Les Parfums de Rosine Rose d`Ete S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Red Flirt! Rock N Rebel So...? So...?Desirable Sage Machado Garnet Sage Machado Garnet & Amethyst Sage Machado Jade & Topaz