Marki » I-K » drzewno - szyprowe « Grupy

Kiton Men Kiton dla mężczyzn

Kiton Men Kiton dla mężczyzn

Kiton Men Kiton dla mężczyzn Zdjęcia

Kiton Men marki Kiton to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Kiton Men został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są szałwia, bergamotka, cytryna amalfi i ananas; nutami serca są konwalia i fiołek; nutami bazy są piżmo, mech dębowy, cedr virginia i fasolka tonka.

Szałwia Bergamotka Cytryna Amalfi Ananas

Konwalia Fiołek

Piżmo mech dębowy Cedr Virginia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kiton Men by Kiton.

He Wood
Heaven

Kiton Men Recenzje Perfum

lalique
lalique

Tak trwałych zapachów już nie robią , tak pięknych swą odmiennością również, z jednej strony czuć, że powstał gdzieś w latach 90-tych nutami przewodnimi nawiązując i do Heaven od Chopard i do Davidoff Cool Water, z drugiej jednak można by go klasyfikować jako męskie pachnidło ponadczasowe . Otwarcie cierpkie , wręcz ostre cytrusowe podobne nieco do D&G Pour Homme , potem radosne fiołki wkraczają na scenę a długi i naprawdę wyczuwalny po 10 godzinach! finał to bób tonka, cedr i białe piżmo. Sukces po latach Kitona leży pewnie w jego odmienności i po części również w podobieństwie do dzieła Michaela Almairaca. Dla mnie to powrót do lat młodzieńczych bo często za zapachem stoją jakieś obrazy, ważne daty,wspomnienia , dla innych Kiton może być początkiem drogi ku czarującej krainie zapachów, po latach odkrywającej coraz to inne oblicze. I to jak piękne.Polecam

yhmmma
yhmmma

Zapach, który z każdym kolejnym użyciem bardziej i bardziej mnie do siebie przekonywał i podobał. Kiedy nosiłem Kiton'a podobałem się sam sobie. Z jednej strony to bardzo poprawny zapach, trochę bym powiedział nawet, że klasyczny, ale żaden z niego dziad. Z drugiej natomiast bardzo męski i seksowny - tak właśnie się w nim czułem. Pasuje idealnie na wiosenne i jesienna dni. Nie popularny także nie ma problemu, że ktoś będzie pachniał jak my. Zwraca uwagę bo zawsze jak go nosiłem dostawałem komplement mimo tego, że nie ma ogromnej projekcji. Jest nietypowy i to w nim bardzo cenię. Trwałość na przyzwoitym poziomie ok. 10 h
Warto go przetestować:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kiton Kiton Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kiton Kiton Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kiton Men marki Kiton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kiton Men marki Kiton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Encre Noire Sport Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Gucci Gucci Pour Homme II Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Abercrombie & Fitch Fierce Christian Dior Eau Sauvage Extreme Christian Dior Dior Homme Intense Montblanc Legend Creed Aventus Rochas Rochas Man Guy Laroche Drakkar Noir Chanel Allure Homme Edition Blanche Bvlgari Bvlgari Man In Black Burberry London for Men Lubin Idole Eau de Parfum Paco Rabanne 1 Million Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Man Yves Saint Laurent Opium Pour Homme By Kilian Straight to Heaven