Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Kiton Black Kiton dla mężczyzn

Kiton Black Kiton dla mężczyzn

skórzany
ozonowy

Kiton Black marki Kiton to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Kiton Black został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka, liść fiołka, cytryna i czerwone jagody; nutami serca są cyklamen, fiołek, cedr i kardamon; nutami bazy są skóra, fasolka tonka, ambra i wetyweria.

Bergamotka Liść fiołka Cytryna Czerwone jagody

Cyklamen Fiołek Cedr Kardamon

Skóra Fasolka tonka Ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kiton Black by Kiton.

Kiton Black Recenzje Perfum

Kiton Black by Kiton 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kiton Kiton Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kiton Kiton Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kiton Black marki Kiton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kiton Black marki Kiton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Gianfranco Ferre GF Ferre Bluemusk Acqua di Parma Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea Abercrombie & Fitch Fierce Acqua di Portofino Acqua di Portofino Antonio Puig Quorum Replay Replay for Him Mark Buxton Black Angel Ajmal Facets of Him Jardin de France Eau boisee Koto Parfums L`Eau de Arthur A Perfume Organic Perfumed Wine - Rosé Laurence Dumont Eau de Cologne - Vetiver