Marki » I-K » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Kiss Her Kiss Cosmetics dla kobiet

Kiss Her Kiss Cosmetics dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Kiss Her Kiss Cosmetics dla kobiet Zdjęcia

Kiss Her marki Kiss Cosmetics to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Kiss Her został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść figi, pieprz, czerwony mak, orchidea, lilia, ambra, piżmo, skóra i mahoń.

Liść figi Pieprz Czerwony mak Orchidea Lilia Ambra Piżmo Skóra Mahoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kiss Her by Kiss Cosmetics.

Kiss Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kiss Cosmetics Kiss Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kiss Cosmetics Kiss Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kiss Her marki Kiss Cosmetics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kiss Her marki Kiss Cosmetics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Gai Mattiolo Gai Mattiolo Uomo Lorenzo Villoresi Garofano L`Artisan Parfumeur Tea for Two Xerjoff Uden Gendarme 7 Sinful Scents Sloth Demeter Fragrance Egg Nog Diptyque L`Eau de Tarocco Cale Fragranze d’Autore Dolce Riso Demeter Fragrance Black Pepper Arno Sorel Aromatic Fragonard Mensonge Ana Salazar Silencio