Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Baby Phat Seductive Goddess Kimora Lee Simmons dla kobiet

Baby Phat Seductive Goddess Kimora Lee Simmons dla kobiet

Mam: 1

skórzany

Baby Phat Seductive Goddess marki Kimora Lee Simmons to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Baby Phat Seductive Goddess został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, róża, fiołek, paczula, bergamotka, cytrusy, skóra i labdanum.

Wanilia Róża Fiołek Paczula Bergamotka Cytrusy Skóra Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baby Phat Seductive Goddess by Kimora Lee Simmons.

Angel Sunessence EDT Legere

Baby Phat Seductive Goddess Recenzje Perfum

amanda
amanda

Na przestrzeni roku odbieram inaczej ten zapach niż początkowo.
Dokładnie nie pamiętam już jak jawiły mi się przed rokiem,ale kiedyś stwierdziłam,że mają podobieństwo do zapachu Jesusa Del Pozo, In Black.
Czuję podobną wiśnię, nie ma jej tu?, nie szkodzi, ja ją czuję.
To wiśnia jak w likierze,ale na bazie wódki,rzadsza,nie jak spirytusowa ,gęsta i słodka.
Wiśnia z wtuloną do niej różą i wanilią. Jednak ta wiśnia jest najwyrazniejsza z wszystkiego.Słodka,ciepła,przytulna.
Nic dziwnego,że róża do niej tak się klei.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kimora Lee Simmons Baby Phat Seductive Goddess, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kimora Lee Simmons Baby Phat Seductive Goddess, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baby Phat Seductive Goddess marki Kimora Lee Simmons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baby Phat Seductive Goddess marki Kimora Lee Simmons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Givenchy Ange ou Demon Tendre Lancetti Etre Special Edition II Demeter Fragrance Cosmopolitan Coctail Nicole Miller Frenzy Pierre Cardin Choc de Cardin Van Cleef & Arpels Oriens DSH Perfumes Parfum de Grasse Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Princesse Marina De Bourbon A La Francaise Taylor of London Delicate Freesia Stefano Canturi Canturi