Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Baby Phat Goddess Kimora Lee Simmons dla kobiet

Baby Phat Goddess Kimora Lee Simmons dla kobiet

Mam: 1

Baby Phat Goddess marki Kimora Lee Simmons to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Baby Phat Goddess został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Delville. Nutami głowy są gardenia, biała róża i kwiat cytryny; nutami serca są hiacynt, pieprz i lilia; nutami bazy są egzotyczne drzewa, jaśminowiec i piżmo.

Gardenia Biała róża Kwiat cytryny

Hiacynt Pieprz Lilia

Egzotyczne drzewa Jaśminowiec Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baby Phat Goddess by Kimora Lee Simmons.

Baby Phat Goddess Recenzje Perfum

Baby Phat Goddess by Kimora Lee Simmons 5.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baby Phat Goddess marki Kimora Lee Simmons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baby Phat Goddess marki Kimora Lee Simmons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Calvin Klein CK be Moschino Couture! Montale Aoud Queen Roses L`Artisan Parfumeur L’Ete en Douce Michael Kors Island Capri Prada No1 Iris Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Woman Lorenzo Villoresi Musk Jean-Louis Scherrer Miss Scherrer Maitre Parfumeur et Gantier Iris Bleu Gris Bond No 9 Washington Square Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Slow Dance