Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

True Reflection Kim Kardashian dla kobiet

True Reflection Kim Kardashian dla kobiet

True Reflection Kim Kardashian dla kobiet Filmy True Reflection Kim Kardashian dla kobiet Filmy
True Reflection Kim Kardashian dla kobiet Zdjęcia True Reflection Kim Kardashian dla kobiet Zdjęcia True Reflection Kim Kardashian dla kobiet Zdjęcia True Reflection Kim Kardashian dla kobiet Zdjęcia

True Reflection marki Kim Kardashian to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. True Reflection został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są bergamotka, brzoskwinia i Śliwka; nutami serca są gardenia, lotos i orchidea; nutami bazy są nuty drzewne, paczula i piżmo.

Bergamotka Brzoskwinia Śliwka

Gardenia Lotos Orchidea

Nuty drzewne Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about True Reflection by Kim Kardashian.

True Reflection Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kim Kardashian True Reflection, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kim Kardashian True Reflection, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum True Reflection marki Kim Kardashian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu True Reflection marki Kim Kardashian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Davidoff Cool Water Wave Exte J`S Exte Pop Rochas Reflets d'Eau de Rochas Mango Mango Adorably Donna Karan DKNY Be Delicious Charmingly Delicious Breil Milano My Breil Compagnia Delle Indie Le Americhe Caribbean Fruits Adolfo Dominguez U Love Live Masaki Matsushima Fluo Keiko Mecheri Hanae Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Woman Rance 1795 Helene