Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Pure Honey Kim Kardashian dla kobiet

Pure Honey Kim Kardashian dla kobiet

miodowy
wosku pszczelego
Pure Honey Kim Kardashian dla kobiet Zdjęcia Pure Honey Kim Kardashian dla kobiet Zdjęcia

Pure Honey marki Kim Kardashian to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pure Honey został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Claude Dir. Nutami głowy są czerwona róża, frezja i kwiat mandarynki; nutami serca są wiciokrzew, orchidea, miód i wosk pszczeli; nutami bazy są kokos, wanilia i piżmo. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża i wosk pszczeli.

Czerwona róża Frezja Kwiat mandarynki

Wiciokrzew Orchidea Miód Wosk pszczeli

Kokos Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Honey by Kim Kardashian.

Pure Honey Recenzje Perfum

zorra
zorra

Miód, miodek i wosk i propolis. To wszystko znajdziecie w tej mało uroczej buteleczce z jakże uroczą pszczółką, która usiadła na flakonie. Zapach dla fanów kosmetyków o miodowej nucie. Miód i nektar kwiatów lipy wiodą prym całej kompozycji od początku aż do końca. Ucieszy wszystkie fanki KK, no bo kto nie lubi miodku? Ale mnie starego misia na sztuczny miód to ta kompozycja nie nabierze. Robiąc na sobie eksperyment i kupując dla osłody zmysłów w ciemno, stwierdzam że taniej i smaczniej byłoby kupić miód w aptece. Przyznam jedno - są dość trwałe.

Blablabla123
Blablabla123

Kupiłam w tkmax za grosze i bardzo sie cieszę! Jest fantastyczny! Słodycz i pudrowa duszność orchidei dająca efekt ciepła i otulenia. Zapach trwa kilka godzin i z każda chwila jest coraz lepiej! Poczatek rzeczywiście przez chwile męczy sztucznym miodem(pamiętacie ten sztuczny miód??) i białymi kwiatami. Niby miodową ta słodycz, a jednak niejadalna! Taka słodkość miodowo-cukrowa, a jednak nie kojarzy mi sie z jedzeniem! Ale dosc szybko mija i pełna piersią oddycha orchidea! Dodatkowa nutę kwiatowa daje frezja, ja róży nie wyczuwam. Jest wspaniale! I końcowa nuta to piżmo z wanilia, i moze gdzies echo kokosa? No nie moge sie nawąchac ... Butelka niewygodna do torebki, jakis kanciasty ostroslup o podstawie trojkata.Plyn w mojej 50-ce jest pomarańczowy, nie żółty , jak na zdjęciu. A cóż za cudna metalowa pszczółka na flakonie! Choc moja leci w druga stronę i jest większa niż ta na zdjęciu.

Roxi88
Roxi88

Pure Honey to perfumy nietypowe i przepiękne. Otwarcie tych perfum jest mocne i słodkie, ale jednocześnie wyczuwalna jest słona nuta przełamująca słodycz. W tej fazie dominują białe kwiaty, które składają się na miodową kompozycję. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ten zapach odtwarza proces powstawania miodu - pszczoły wybierają najpiękniej pachnące kwiaty, zbierają słodki nektar, który gromadzą na woskowych plastrach. Po wielu godzinach, w końcowej fazie zapachu do głosu dochodzi piżmo. Zapach robi się przyjemnie mydełkowy, ale jest to bardzo ekskluzywne miodowe mydełko. Pure Honey nadają się do użycia całorocznego - w dzień jesienią i zimą i na ciepłe letnie wieczory. Na skórze wydają się trwać bez końca, utrzymują się nawet do 12 godzin i przebijają się przez inne perfumy. Zapach uważam za bardzo udany i wart poznania.

grudzienszal
grudzienszal

Perfumy na forum zaznaczone jako pachnidło na chłodniejsze dni.Nierozważnie użyłam go gdy na dworze było ok 30 stopni.I dzięki Bogu za taką nieroztropność,bo Pure Honey przepięknie rozkwitły.Arcydzieło mieszanki dzikiego miodu i zmysłowych kwiatów nie dały o sobie zapomnieć przez wiele godzin.Zimą je odrzuciłam,gorącym latem pokochałam.

winnersearch
winnersearch

Jak na celebrycki zapach, Pure Honey jest dośc nietypowy i raczej nie do pomylenia z innym zapachem. Mocno miodowy, co mnie na początku drażniło, tak jak czasami drażni mnie smak miodu gdy zjem go za dużo. Miód w dużych ilościach jest tak słodki że aż cierpki. Nie ma tu słodyczy w typie Flowerbomb czy Fantasy, bo to zupełnie inny rodzaj. W Pure Honey słodycz jest cierpka. Mi się kojarzy z zapachem Szamponu Familijnego, bardzo popularnego w latach 80-tych i 90-tych. W chwili obecnej lubię ten zapach, kojarzy mi się właśnie z czystymi włosami gdy byłam mała. :) Ale niech ten opis nie da Wam złego wyobrażenia, bo zapach wcale nie jest mydlany czy z kategorii świeżaków.
Trwałość nad wyraz dobra - czuję go gdy poruszam włosami (bo włosy też zawsze kropię) późnym popułudniem, gdy zapachu użyłam rano.

perfumeholic88
perfumeholic88

Kim jest Kim Kardashian ? Myślę, że wiele osób wie, bo nie ma dnia, żeby nie była na okładkach brukowców i plotkarskie portale non stop o niej piszą do czego ona zresztą sama dąży. Oddałaby życie za swą wątpliwą sławę i pieniądze.Jednak coś mnie popchnęło do tego, aby skusić się na zakup Pure Honey i myślę, że to te nuty zapachowe oraz bardzo dobre recenzje. No cóż jestem rozczarowana. Pierwsze zarzut to to, że zapach jest sztuczny i tę sztuczność czuć od samego początku. Miód choć jest wyczuwalny to napewno nie pachnie jak prawdziwy,a właśnie jak perfumowane kosmetyki do ciała o zapachu miodu i to nie najwyższej jakości. Naprawdę mnie to drażni! Dochodzi do tego także frezja i troszeczkę kokosu, ale to i tak nie pomaga. Owszem zapach jest dość miły dla nosa, ale nosząc go mam wrażenie, że wysmarowałam się jakimś tanim balsamem i nie najlepiej się w nim czuję. Co więcej u mnie on ma bardzo słabą projekcję i trwałość i nie umie przebić się spod szalika dlatego zużyję go wiosną, choć szczerze mówiąc niechętnie. Gdyby nie ta dobijająca miodowa sztuczność to byłoby nawet nieźle, ale w tym wypadku naprawdę żałuję zakupu.

marta34

teraz już mogę napisać odnośnie trwałosci jest bardzo dobra 6-8 h! Polecam , piękny zapach!

marta34

Właśnie testuje od godziny więc z góry zaznaczam że o trwałości nie napisze może jutro, zapach bardzo ładny, delikatny, nie duszący i nie przytłaczający. Czuję delikatne kwiaty i miód, ale wszystko wyważone i spójne:) Jestem bardzo zadowolona tym bardziej ze był to zakup w ciemno,100ml wypsikam tej jesieni i zimy z największa przyjemnością .Poczuję się jak Kubuś Puchatek , który wpadł do dzbanka z miodkiem!

Pure Honey by Kim Kardashian 2.87 out of 5 based on 17 ratings and 8 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kim Kardashian Pure Honey, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kim Kardashian Pure Honey, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Honey marki Kim Kardashian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Honey marki Kim Kardashian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jessica Simpson Fancy Rihanna Rebelle Rihanna Reb'l Fleur Slava Zaitsev Maroussia Cartier Baiser Vole Joop! Joop! Le Bain Vivienne Westwood Boudoir Tesori d`Oriente Mirra Ghost Ghost Deep Night Beyonce Midnight Heat Kenzo Kenzo Amour Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Cartier Le Baiser Du Dragon Hermes Hermessence Ambre Narguile Serge Lutens La Fille de Berlin Ginestet Botrytis Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Torrente L`Or de Torrente Oriflame Mirage Juicy Couture Viva la Juicy Gold Couture