Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Kim Kardashian Love Kim Kardashian dla kobiet

Kim Kardashian Love Kim Kardashian dla kobiet

tuberozowy
Kim Kardashian Love Kim Kardashian dla kobiet Zdjęcia

Kim Kardashian Love marki Kim Kardashian to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Kim Kardashian Love został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są jaśmin, frezja i czerwona porzeczka; nutami serca są tuberoza, róża i mimoza; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i korzeń irysa.

Jaśmin Frezja Czerwona porzeczka

Tuberoza Róża Mimoza

Piżmo Drzewo sandałowe Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kim Kardashian Love by Kim Kardashian.

Kim Kardashian Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kim Kardashian Kim Kardashian Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kim Kardashian Kim Kardashian Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kim Kardashian Love marki Kim Kardashian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kim Kardashian Love marki Kim Kardashian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Masaki Matsushima Mat Chocolat Montale Aoud Damascus Mariah Carey M Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Fendi Palazzo Yves Rocher Venice Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies Bob Mackie Masquerade Jeanne Arthes Sultane Gale Hayman Delicious DSH Perfumes Route d'Iris Shiseido Memoire