Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Kim Kardashian Kim Kardashian dla kobiet

Kim Kardashian Kim Kardashian dla kobiet

tuberozowy
Kim Kardashian Kim Kardashian dla kobiet Zdjęcia Kim Kardashian Kim Kardashian dla kobiet Zdjęcia

Kim Kardashian marki Kim Kardashian to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Kim Kardashian został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Claude Dir. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, mandarynka i wiciokrzew; nutami serca są jaśmin, gardenia, tuberoza i przyprawy; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, fasolka tonka, orchidea i nuty drzewne.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Mandarynka Wiciokrzew

Jaśmin Gardenia Tuberoza Przyprawy

Piżmo Drzewo sandałowe Fasolka tonka Orchidea Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kim Kardashian by Kim Kardashian.

Michael
Michael Kors
Tease

Kim Kardashian Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Ładny flakon, kategoria orientalno-kwiatowa, ciekawe nuty- zapragnęłam przetestować, a nuż..... No niestety jednak tylko na tych ciekawostkach mogłabym poprzestać.
Dzięki wspaniałej Agusi 12321 możliwy był test. Oczekiwałam feerii kwiatów i ale jakoś nie doczekałam się. Musiałam zaaplikować solidną porcję zapachu aby cokolwiek poczuć. To cokolwiek, było lekko kwiatowe z delikatną dozą piżma i chyba tonki. Nie odnajduję tego bogactwa zawartego w opisie ponieważ zapach jest prawie niewyczuwalny, a trwałość- może około godziny. Ciekawa byłam co zostanie na bluzce- de facto nic.Nie jest to zatem propozycja dla mnie i gratuluję tym, którzy cokolwiek wyczuwają.Dla mnie ten "zapach" to jest "nic" w ładnym flakonie, zatem podziękuję.

perfumeholic88
perfumeholic88

Nie będę się wypowiadać na temat osoby, która ten zapach sygnuuje, bo nie warto.Nie spodziewałam się też, że jej zapach będzie jakiś rewelacyjny, choć jest szeroko komplementowany. Co kto lubi. Dla mnie to klon zapachu Michaela Korsa i innej celebrytki zwanej Paris Hilton o nazwie´´Tease´´. Jednak o ile kompozycja Korsa jest bogatsza to zarówno w Tease jak i Kim Kardashian EDP czuć, że składniki nie są najwyższej jakości. Miało być ładnie, noszalnie i poprostu przyjemnie i tak jest. Nie ma natomiast zachwytów. Słodkawa gardenia z równie słodkawą, lekką tuberozą, która brzmi kropka w kropkę tak samo jak w Tease, właściwie oba zapachy łatwo pomylić. Zapach Kim to poprostu białe kwiaty bez morderczego instynktu. Można nosić śmiało na codzień, bo na większe wyjścia go nie widzę. Trwałość i projekcja na mnie to ok. 2-3godz. Jeśli poszukujecie zapachu z białym kwieciem, który naprawdę jest interesujący i w niskiej cenie to najlepiej sięgnąć po Madonne Truth or Dare, a zapachem Kim nie warto sobie głowy zawracać.

grudzienszal
grudzienszal

Perfumy ,zwłaszcza na początku, dają po nosie.Zwolenniczki jaśminu i tuberozy, które czuć najmocniej w tym zapachu ,będą zachwycone.Mnie po ułożeniu przypominają Giordani Gold Oriflame.Tylko chyba mniej trwałe. Butelka ładna, masywna, w ciemnym bordowym kolorze z fioletowymi elementami, zgrabna i ładna.

marta34
marta34

Faktycznie mega podobny do Michaela Korsa edp, ale mnie również przypomina Versace Cristal Noir edp, kocham gardenię i tuberozę więc dla mnie bomba. Mógłby być bardziej trwałyi zostawiać ogon ale i tak mi się podoba, Kors kosztuje ok 250 zł a tez na mnie wytrzymuje max 5 h , więc i tak mi się opłaca jeżeli nawet mam pachnieć 3 godziny bo za 30 ml dałam 60 zł:)Polecam! Bardzo sexowne perfumy, delikatne a z pazurem!

agusia12321
agusia12321

Zwolenniczką celebrytki tej nie jestem, perfum sygnowanych jej nazwiskiem jak do tej pory również nie byłam, ale "skosztowałam" tego zapachu i nie żałuję.
Początek to eksplozja kwiatów, przeplatających się z przyprawami. W tle pojawia się i znika nutka mandarynki i tuberozy,a orchidea i nuty drzewne są dopełnieniem cudownej całości tego pachnidła. Seksowne, mocne, kobiece. Sądzę, iż spodobają się osobom preferującym perfumy z tzw. pazurem.
Projekcja- przeciętna
Trwałość- przeciętna na skórze, ale na odzieży duża.

paninatalia66
paninatalia66

Piękne kwiaty z lekką słodyczą,mocne i ogoniaste,dla mnie za mocne. Tak dużą projekcję zazwyczaj bardziej chwalę wśród perfum typowo słodkich w kwiatowych ciut mi to przeszkadza. Zgodzę się że są bardzo podobne do Michaela Korsa. Jednak poleciłabym perfumy Kim,ponieważ to wspaniała i bogata kompozycja warta wypróbowania oraz zbierająca komplementy.

ptissot
ptissot

Nie jestem prenumeratorem kolorowych gazetek i szczerze mówiąc gdy wpadła mi w ręce butelka z zapachem Kim Kardashian dopiero wujek Google podpowiedział mi kto to jest.
A zawartość tej ładnej buteleczki jak na sygnowaną przez pannę, która jest słynna wyłącznie z tego, że jest słynna jest zadziwiająco wysokiej jakości.
Otwarcie to klon a raczej dobrej klasy flanker dwóch bardzo wysokiej jakości zapachów: Fracas Robert Piguet i Michael Michael Kors. Gardenia jaśmin i inne kwiaty są nawet ładniejsze jak w zapachu Kors'a bo nie są przygniecione tonami piżma a są bardziej lekkie i przyjemne.
Od Fracas zaś Kim jest mniej złożona, dużo mniej pudrowa ale i taka bardziej kwiatowa - nie jest zielonym trawnikiem z kwiatami tylko kwiatowym klombem z białych kwiatów w trawiastym sadzie mandarynkowym - doskonale to da się wyczuć mając te dwa zapachy na nadgarstkach.
Całość jest wielkim zaskoczeniem bo cena w porównaniu do w/w kompozycji śmiesznie niska.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kim Kardashian Kim Kardashian, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kim Kardashian Kim Kardashian, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kim Kardashian marki Kim Kardashian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kim Kardashian marki Kim Kardashian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Madonna Truth or Dare Queen Latifah Queen of Hearts Queen Latifah Queen by Queen Latifah Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Jessica Simpson Fancy Gucci Gucci Guilty Thierry Mugler Angel Guerlain Shalimar Parfum Initial Torrente L`Or de Torrente Beyonce Heat Rihanna Rebelle Rihanna Reb'l Fleur Nina Ricci Ricci Ricci Oriflame Mirage Lolita Lempicka Si Lolita Avon Far Away Exotic Cacharel LouLou Aquolina Pink Sugar Sensual Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel