Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Gold Kim Kardashian dla kobiet

Gold Kim Kardashian dla kobiet

Gold Kim Kardashian dla kobiet Zdjęcia Gold Kim Kardashian dla kobiet Zdjęcia Gold Kim Kardashian dla kobiet Zdjęcia

Gold marki Kim Kardashian to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Gold został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i różowy pieprz; nutami serca są jaśmin, róża i fiołek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula, ambra i benzoes.

Bergamotka Grejpfrut Różowy pieprz

Jaśmin Róża Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Ambra Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gold by Kim Kardashian.

Bigarade
Nina

Gold Recenzje Perfum

cirilla
cirilla

Po tym zapachu spodziewałam się... że będzie duszny, mocny.
Widzę przecież w nutach paczulę, żywicę, różę.
Ale gdzie tam...

Jest to zapach słodziutki, jak "Nina Ricci Nina" (choć Nina jest ładniejsza). Naprawdę!
Pachnie chrupiącym jabłuszkiem, albo kwieciem jabłoni. Jest słodki, delikatny. Myślę, że drzewo sandałowe skutecznie zmiękcza zapach. Nuty różowego pieprzu nie drażnią tak, jak np. czerwonego. Perfumom brak pazura.

Na myśl przychodzi mi delikatna blondynka, a nie wamp Kim, która odsłania biust i jest wielką celebrytką...
Dziwne... nie jest zły - jest ładny. Taki "gwiazdorski", który raczej szybko odejdzie w zapomnienie. ;)

Flakon ciekawy, projekcja bliskoskórna.

grudzienszal
grudzienszal

Drugi zapach Kim Kardasian.Dziwne to perfumy-trochę damskie,trochę męskie,raz słodkie raz wytrawne.Gold łączy w sobie nuty kwiatowe z cytrusami i przyprawami.Całość jest ciekawa, lekko męskie na początku, potem stają się bardziej delikatne.Na koniec wchodzi drzewo sandałowe i piżmo.Warto przetestować.

perfumeholic88
perfumeholic88

Jak miło mi się testowało ten zapach, bo to niby orient kwiatowy, ale dość lekki, taki przejrzysty za sprawą świeżego,wręcz musującego grapefruita. Ciężkości próbuje dodać mu jaśmin, ale nie do końca mu się to udaje. Potem dołącza trochę jakby słodkawo - żywiczny benzoes właśnie z delikatnym sandałowcem.
Nie spodziewałam się takiego zapachu od żądnej sławy i pieniędzy panny Kardashian.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kim Kardashian Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kim Kardashian Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gold marki Kim Kardashian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gold marki Kim Kardashian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Queen Latifah Queen of Hearts Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Queen Latifah Queen by Queen Latifah Jessica Simpson Fancy Gucci Gucci Guilty Givenchy Ange ou Demon Cacharel LouLou Dolce&Gabbana The One Desire Britney Spears Believe Eisenberg J'ose Rihanna Reb'l Fleur Elie Saab Le Parfum Agent Provocateur L'Agent Yves Rocher So Elixir Pierre Balmain Extatic Intense Gold Mango Lady Rebel Aquolina Pink Sugar Sensual Lolita Lempicka Lolita Lempicka Avon Extraordinary Aquolina Gold Sugar