Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

tuberozowy
ozonowy
wodny
Glam Kim Kardashian dla kobiet Zdjęcia

Glam marki Kim Kardashian to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Glam został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są arbuz, czerwone jagody i cytrusy; nutami serca są jaśmin gwieździsty, tuberoza i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, korzeń irysa i piżmo.

Arbuz Czerwone jagody Cytrusy

Jaśmin gwieździsty Tuberoza Róża

Drzewo sandałowe Korzeń irysa Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glam by Kim Kardashian.

Glam Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Kim Kardashian, jaka jest - każdy może zobaczyć, ale trzeba przyznać, że jej perfumy są jednymi z lepszych na rynku zapachów tzw. celebryckich. Jej pierwszy zapach to bardzo udany białokwiatowiec z rozmachem.

Glam to też dobra kompozycja. Choć tutaj charakter jest zdecydowanie kwiatowo-owocowy, na pewno ma w sobie dużo klasy. Czy ja to właśnie napisałam? Kardashian i klasa?
W swojej naturze Glam przypomina mi mocno kwiatowe, bogate kompozycje amerykańskie z lat 80-tych i początku lat 90-tych (np. marki Giorgio Beverly Hills).
Najbardziej wyczuwalny jest jaśmin i słodko-kwaśna, trochę konfiturowa żurawina. Inne kwiaty i owoce grają role drugoplanowe.
Glam jest też dość podobne do jaśminowo-czerwonoowocowego Ungaro 2007, choć bardziej cytrusowe i sztuczne.
Z czasem zyskuje trochę chemiczną jakość płynu do płukania tkanin.
Wystarczająco eleganckie do założenia na czyjeś wesele, wystarczająco luźne na imprezę w ogrodzie.
Całkiem porządnie zrobione, aż sama jestem zdziwiona.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kim Kardashian Glam, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kim Kardashian Glam, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glam marki Kim Kardashian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glam marki Kim Kardashian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Estée Lauder Pleasures Exotic Campos de Ibiza Higo Tiffany Trueste Revlon Charlie Silver Emanuel Ungaro Apparition Parfum Revelation Celine Dion Sensational Moment Emanuel Ungaro Ungaro Party Police Pure Police London Femme Maitre Parfumeur et Gantier Soie Rouge Pupa In Case of Love InStyle Sex In The City Lust